• Lise Puanları
  • Üniversite Puanları
  • Parlak Bölümler
  • Ders Terimleri
  • Makaleler
  • Anket
  • Aydın İli Lise Puanları

    Yayınlanma tarihi: 24-08-12 | Kategori: Lise taban puanları

    Türkiye Cumhuriyeti’nin Ege Bölgesinde bulunan Aydın ili, Türkiye’nin turizm ve tarım açısından en gelişmiş illerindendir. 2010 yılı TUİK verilerine göre merkez ilçe ile birlikte 17 ilçe, 36 belediye ve 492 köyü bulunmaktadır. Aydın İline bağlı liselerin puanlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

    İlİlçeLise AdıKonYerTaban PuanTavan Puan
    AYDINAYDIN MERKEZVimjo Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030327,477351,873
    AYDINAYDIN MERKEZVimjo Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030337,335392,816
    AYDINAYDIN MERKEZCumhuriyet Anadolu Lisesi150150373,348428,116
    AYDINAYDIN MERKEZMimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3030332,621359,995
    AYDINAYDIN MERKEZMimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3030361,216407,341
    AYDINAYDIN MERKEZMimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3030322,323354,252
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Anadolu Sağlık Meslek Lisesi2424393,022427,829
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Anadolu Sağlık Meslek Lisesi2424417,440439,488
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Anadolu İmam Hatip Lisesi120120340,321443,916
    AYDINAYDIN MERKEZZübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi6060332,424370,667
    AYDINAYDIN MERKEZZübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030352,454391,051
    AYDINAYDIN MERKEZZübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi6060313,330340,982
    AYDINAYDIN MERKEZEmel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi180180428,323448,125
    AYDINAYDIN MERKEZAdnan Menderes Anadolu Lisesi180180470,225491,551
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Atatürk Anadolu Lisesi210210441,601468,246
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Fen Lisesi5252491,736498,468
    AYDINAYDIN MERKEZEfeler Anadolu Lisesi210210376,309409,768
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Sosyal Bilimler Lisesi5252449,249478,608
    AYDINAYDIN MERKEZSüleyman Demirel Anadolu Lisesi120120461,834470,145
    AYDINAYDIN MERKEZOsmangazi Ticaret Meslek Lisesi6060333,510370,493
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi6060338,143366,275
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi6060296,595344,578
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi180180302,638365,957
    AYDINAYDIN MERKEZÖZEL YESEVİ FEN LİSESİ2020488,738494,766
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Lisesi240240404,451435,138
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Anadolu Sağlık Meslek Lisesi2424410,055442,590
    AYDINAYDIN MERKEZAydın Anadolu Sağlık Meslek Lisesi2424423,165460,098
    AYDINBOZDOĞANBozdoğan İsmet Sezgin Anadolu Teknik Lisesi, Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi3030302,595345,652
    AYDINBOZDOĞANBozdoğan İsmet Sezgin Anadolu Teknik Lisesi, Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi3030284,505373,409
    AYDINBOZDOĞANBozdoğan Anadolu Lisesi9090349,841473,342
    AYDINÇİNEÇine 70. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi2424381,157402,843
    AYDINÇİNEÇine 70. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi2424397,589419,580
    AYDINÇİNEÇine Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi6060293,735338,459
    AYDINÇİNEÇine Anadolu Öğretmen Lisesi9090420,594472,520
    AYDINÇİNEMehmet Emin Ünal Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030307,879341,030
    AYDINÇİNEMehmet Emin Ünal Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030335,001353,983
    AYDINÇİNEMehmet Emin Ünal Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030283,838342,090
    AYDINÇİNEMehmet Tuncer Anadolu Lisesi150150357,085420,526
    AYDINÇİNEÇine Anadolu İmam Hatip Lisesi3030309,650374,622
    AYDINÇİNEÇine Muhsin Kalkan Ticaret Meslek Lisesi3030324,470356,076
    AYDINÇİNEÇine Muhsin Kalkan Ticaret Meslek Lisesi3030309,781332,780
    AYDINÇİNEÇine 70. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi2424403,849418,971
    AYDINGERMENCİKGermencik Anadolu Lisesi120120362,271434,975
    AYDINGERMENCİKOrtaklar Anadolu Öğretmen Lisesi150150446,042470,185
    AYDINİNCİRLİOVAİncirliova Anadolu Lisesi6060369,288413,004
    AYDINKARACASUKırçiçeği Anadolu Lisesi9090344,441439,928
    AYDINKOÇARLIKoçarlı Anadolu Lisesi9090356,409450,127
    AYDINKUŞADASIMakbule Hasan Uçar Anadolu Öğretmen Lisesi6060433,797469,698
    AYDINKUŞADASIDerici Mustafa Gürbüz Anadolu Lisesi150150388,045465,031
    AYDINKUŞADASIKuşadası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi6060323,750369,327
    AYDINKUŞADASIKuşadası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi6060297,272355,518
    AYDINKUŞADASIKız Teknik ve Meslek Lisesi3030332,268365,215
    AYDINKUŞADASIKız Teknik ve Meslek Lisesi3030308,332351,500
    AYDINKUŞADASIKuşadası Hasan-Fatma Önal Anadolu Lisesi6060371,436387,683
    AYDINKUŞADASIKuşadası Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi3030294,704356,044
    AYDINKUŞADASIKuşadası Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi3030333,659376,094
    AYDINKUŞADASIKuşadası Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi6060312,687364,158
    AYDINKUŞADASIKuşadası Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi3030294,014325,619
    AYDINKUŞADASIKuşadası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi4848348,741402,668
    AYDINKUYUCAKKuyucak Anadolu Lisesi9090366,668424,114
    AYDINNAZİLLİNazilli Fen Lisesi5252478,594488,666
    AYDINNAZİLLİNazilli Atatürk Anadolu Lisesi150150361,600397,125
    AYDINNAZİLLİNazilli Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi150150381,957407,279
    AYDINNAZİLLİNazilli Anadolu Lisesi180180431,737465,134
    AYDINNAZİLLİNazilli Menderes Anadolu Lisesi180180401,749431,541
    AYDINNAZİLLİNazilli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3030336,839375,790
    AYDINNAZİLLİNazilli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3030317,818358,518
    AYDINNAZİLLİNazilli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3030293,077338,941
    AYDINNAZİLLİNazilli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3030286,766320,716
    AYDINNAZİLLİNazilli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi2424406,322454,499
    AYDINNAZİLLİNazilli 50.Yıl Ticaret Meslek Lisesi9090305,218366,256
    AYDINNAZİLLİNazilli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi2424324,929341,142
    AYDINNAZİLLİNazilli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi2424295,363336,605
    AYDINNAZİLLİNahit Menteşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030328,460349,390
    AYDINNAZİLLİNahit Menteşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030297,637342,640
    AYDINNAZİLLİNahit Menteşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030301,064366,857
    AYDINNAZİLLİNahit Menteşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030296,021338,391
    AYDINNAZİLLİNahit Menteşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030332,439363,473
    AYDINNAZİLLİNahit Menteşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030344,605367,693
    AYDINNAZİLLİNahit Menteşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030319,591345,660
    AYDINNAZİLLİNazilli Anadolu Öğretmen Lisesi120120458,773478,209
    AYDINNAZİLLİNazilli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi6060281,088331,283
    AYDINNAZİLLİÖZEL FATİH SULTAN LİSESİ1616364,722481,894
    AYDINNAZİLLİÖZEL FATİH SULTAN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ88482,494495,154
    AYDINNAZİLLİNazilli Anadolu İmam Hatip Lisesi120120318,515445,538
    AYDINNAZİLLİNazilli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi4848412,799435,798
    AYDINNAZİLLİNazilli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3030249,838304,302
    AYDINSÖKEFatma Tüzzehra Orhun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi.2424400,574435,537
    AYDINSÖKEFatma Tüzzehra Orhun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi.2424410,741438,098
    AYDINSÖKESöke Anadolu İmam Hatip Lisesi6060308,972392,732
    AYDINSÖKESöke Hilmi Firat Anadolu Lisesi150150365,775399,644
    AYDINSÖKESöke Tic. Borsası Suat ORHON Otel.ve Tur.Mes.Lis.120120277,888344,448
    AYDINSÖKESöke Cumhuriyet Anadolu Lisesi150150387,092432,699
    AYDINSÖKESöke Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi4848328,909364,745
    AYDINSÖKESöke Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3030310,386338,586
    AYDINSÖKESöke Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi3030293,949336,001
    AYDINSÖKESöke Ticaret Meslek Lisesi6060321,398361,917
    AYDINSÖKEKız Teknik ve Meslek Lisesi3030332,037400,542
    AYDINSÖKEKız Teknik ve Meslek Lisesi3030349,704366,495
    AYDINSÖKEKız Teknik ve Meslek Lisesi3030306,273341,824
    AYDINSÖKEKız Teknik ve Meslek Lisesi3030289,124326,556
    AYDINSÖKESöke Anadolu Öğretmen Lisesi120120427,350476,319
    AYDINSÖKEFatma Tüzzehra Orhun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi.4848403,524461,684
    AYDINSULTANHİSARSultanhisar Anadolu Lisesi6060348,850388,953
    AYDINKÖŞKKöşk Anadolu Lisesi6060351,980413,364
    AYDINDİDİM (YENİHİSAR)Esra Karakaya Anadolu Lisesi9090378,196462,056
    AYDINDİDİM (YENİHİSAR)Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030326,929347,367
    AYDINDİDİM (YENİHİSAR)Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi3030312,827375,353
    AYDINDİDİM (YENİHİSAR)Zeynep-Mehmet Dönmez Otelcilik ve Turizm Mes. Lisesi6060298,939357,129
    AYDINDİDİM (YENİHİSAR)Zeynep-Mehmet Dönmez Otelcilik ve Turizm Mes. Lisesi9090280,159338,749
    AYDINDİDİM (YENİHİSAR)Didim Anadolu Lisesi150150347,369406,843

     

    twitter'da paylaş facebook'ta paylaş google+'da paylaş
    • hasibe fatma

      aynen kardeş

    • tuğçe kübra sergin

      süüüüüpppeeerrr bu puğanlar

    • tuğçe kübra sergin

      ben fen lisesine girebilim ama istemiyoru sizce na yapıyım ?

  • Kullanım Polikası
  • Reklam Verin
  • Hakkımızda
  • İletişim
  • Blog
  • Okul Seçim tüm haklarımız saklıdır | Dost site: Lise notları